logo full w 1 организация свадьбы

Весільна агенція

icon m white организация свадьбы

Весільні тренди –
відчуваємо і створюємо

Since 2004

від креатора
MARY Wedding agency
Юлія Бондарчук

A2 организация свадьбы

Юлія Бондарчук, креатор MARY Wedding agency

«Мій бізнес починався з моєї любові до весіль і внутрішнього перфекціонізму, який допомагає бачити всі сторони і знаходити завжди ідеальне рішення.
Я отримую величезну насолоду кожного проекту MARY Wedding agency, від своєї місії створювати і робити світ прекраснішим, а людей щасливішими. Мої клієнти – дуже різні, але їх об’єднує одне: вони успішні люди і хочуть насолоджуватися своїм весіллям і побачити вражаючий результат. Це як покупка респектабельної і дуже красивої машини: в ідеальне весілля так само важливі відчуття комфорту і продуманості кожної деталі, і наші клієнти отримують саме такий сервіс в MARY Wedding agency.
Погодьтеся, весілля – це, в першу чергу, подія нареченої. Вона зауважує всі нюанси, розрізняє айворі і відтінок блискучого мигдалю. А роль весільних експертів в тому, щоб втілити її бачення, при цьому перевершити очікування, ретельно підготувати і бездоганно організувати захід ».

icon m red организация свадьбы

Унікальна подія

За версією авторитетного видання «Фокус» ми входимо в Top-5 компаній по організації весільних івентів в Україні. Про наше визнання каже нагорода «Український вибір 2019» в номінації «Весільна агенція».

Щорічно ми організуємо і проводимо унікальну весільну подію Marry Me, на якій  збираємо трендсеттерів з усього весільного світу України. На заході презентуються Top Offers Exhibition: найкрутіші інновації, бездоганні prime-продукти, luxury весільні бренди. Це грандіозний івент, беручи участь в якому кожна наречена може відкрити для себе унікальні ідеї, надихнутися крутими і стильними дизайнерськими рішеннями, познайомитися з новими концептами майстрів весільної індустрії, щоб втілити їх в організації свого весілля.                                                

Записатися на зустріч
  ЗАПИСАТИСЯ НА ЗУСТРІЧ

  Нам довіряють

  num One организация свадьбы
  ВЕСІЛЬНА АГЕНЦІЯ

  Номінація 2019 року

  ВЕСІЛЬНА АГЕНЦІЯ

  Номінація 2019 року

  num One организация свадьбы

  Мистецтво весільних концепцій

  logo min w организация свадьбы

  We create stories

  icon m red организация свадьбы

  INSTAGRAM

  A4 организация свадьбы

  INSTAGRAM

  icon m red организация свадьбы