Весільні тренди –
відчуваємо і створюємо

Since 2004

від креатора
MARY Wedding agency
Юлія Бондарчук

Юлія Бондарчук, креатор MARY Wedding agency

«Мій бізнес починався з моєї любові до весіль і внутрішнього перфекціонізму, який допомагає бачити всі сторони і знаходити завжди ідеальне рішення.
Я отримую величезну насолоду кожного проекту MARY Wedding agency, від своєї місії створювати і робити світ прекраснішим, а людей щасливішими. Мої клієнти – дуже різні, але їх об’єднує одне: вони успішні люди і хочуть насолоджуватися своїм весіллям і побачити вражаючий результат. Це як покупка респектабельної і дуже красивої машини: в ідеальне весілля так само важливі відчуття комфорту і продуманості кожної деталі, і наші клієнти отримують саме такий сервіс в MARY Wedding agency.
Погодьтеся, весілля – це, в першу чергу, подія нареченої. Вона зауважує всі нюанси, розрізняє айворі і відтінок блискучого мигдалю. А роль весільних експертів в тому, щоб втілити її бачення, при цьому перевершити очікування, ретельно підготувати і бездоганно організувати захід ».

Унікальна подія

За версією авторитетного видання «Фокус» ми входимо в Top-5 компаній по організації весільних івентів в Україні. Про наше визнання каже нагорода «Український вибір 2019» в номінації «Весільна агенція».

Щорічно ми організуємо і проводимо унікальну весільну подію Marry Me, на якій  збираємо трендсеттерів з усього весільного світу України. На заході презентуються Top Offers Exhibition: найкрутіші інновації, бездоганні prime-продукти, luxury весільні бренди. Це грандіозний івент, беручи участь в якому кожна наречена може відкрити для себе унікальні ідеї, надихнутися крутими і стильними дизайнерськими рішеннями, познайомитися з новими концептами майстрів весільної індустрії, щоб втілити їх в організації свого весілля.                                                

Записатися на зустріч
  ЗАПИСАТИСЯ НА ЗУСТРІЧ

  Нам довіряють

  ВЕСІЛЬНА АГЕНЦІЯ

  Номінація 2019 року

  ВЕСІЛЬНА АГЕНЦІЯ

  Номінація 2019 року

  Мистецтво весільних концепцій

  We create stories

  INSTAGRAM

  INSTAGRAM