MARY
Wedding Agency

БУЗДОГАННІ ВЕСІЛЬНІ ІСТОРІЇ

Унікальна подія

Весілля – це дуже особиста і неповторна історія двох люблячих людей. Найщиріші почуття пари і мистецтво весільних організаторів створюють бездоганний весільний шедевр. Кожен весільний проект агентства MARY Wedding agency має унікальну назву, неповторний стиль, художній сценарій, алгоритм організації, в основі якого бездоганна координація.

Концепція весілля – це не тільки колір і mood board, а органічність дизайну і сценарію, в який вплетені ваші love story, захоплення докладніше оригінальні інтерактиви. Адже весілля – це, перш за все, про вас і ваших близьких. І завдяки такому підходу, наші пари часто стають нашими друзями. Ми закохані в свою роботу, а досвід організації сотень весіль дозволяє нам знаходити прості рішення замість складних. Ми знаємо, як зробити процес підготовки до весілля безстрессовим і комфортним для вас.

Відповідальна тонка справа

Кожен момент підготовки до вашого весілля розписаний в індивідуальному весільному кейсі. І у вашому розпорядженні завжди персональний весільний координатор. Ми передбачаємо все: атмосфера, гармонійний декор, адекватність і швидку взаємодію з весільними координаторами, продуманість сюрпризів, вау-ефекти в сценарії, небанальні конкурси та комфортну взаємодію з гостями. Ми репетируємо всі сценарні події в обов’язковому порядку в місці проведення весілля. А дизайн від загальних планів до оформлення деталей ви зможете побачити на підготовлених нами ескізах заздалегідь.

Ще один важливий момент: у MARY Wedding agency докладніше фіксована вартість послуг, прописана в Договорі, ми не працюємо за % від бюджету весілля. Прозорі і комфортні відносини з клієнтами – це головне Правило нашої компанії.

Репутація і досвід

Ми створюємо прекрасні весілля в Україні та за кордоном з 2004 року. MARY Wedding agency – володар нагороди «Український вибір 2019» в номінації «Весільна агенція». А за версією авторитетного журналу «Фокус» ми увійшли в топ-5 компаній по організації весільних івентів в Україні.

Щорічно ми проводимо унікальну весільну подію Marry Me, на якому зустрічаються трендсетери весільного світу України, і презентуємо найкращідокладніше новинки та весільні шедеври. Ми працюємо по всьому світу, проводили весілля в 8 країнах, прекрасно знаємо багато майданчики Європи і говоримо на різних мовах. Наші можливості безмежні і дозволяють нам створювати неповторні весільні шедеври для наших клієнтів.

Нам довіряють

ВЕСІЛЬНА АГЕНЦІЯ

Номінація 2019 року

Online-планування? Легко!

Щоб стати нашими клієнтами, не обов’язково жити в Києві і навіть в Україні. Багато наших клієнтів живуть в інших країнах, або дуже зайняті і не мають можливості часто зустрічатися з організаторами весільної події.

Тому планування весілля онлайн – добре нам відома і зрозуміла складова весільного кейсу. І як хороші планувальники, ми підготували для вас зрозумілий і зручний весільний алгоритм, застосовуючи який ви будете відчувати свою причетність і легкість докладніше погоджень з весільним організатором. Докладні бріфи, онлайн-чати допомагають тримати руку на пульсі. Налагоджені алгоритми і наша компетентність – складові успіху, тому у нас завжди виходять відмінно бездоганно організовані, унікальні і незабутні весілля.

записатися на зустріч
  ЗАПИСАТИСЯ НА ЗУСТРІЧ

  Нам довіряють

  ВЕСІЛЬНА АГЕНЦІЯ

  Номінація 2019 року

  Глянець про нас

  Love with no borders

  We create stories

  INSTAGRAM

  INSTAGRAM